Самсоненко: ФК Вардар ќе биде редовен учесник во Лигата на шампионите

Погледи:854|
samsonenko
Сподели

Целта не е пласман во Лигата на шампионите, целта е постојано учество во Лигата на шампионите, рече на денешната прес конференција Сергеј Самсоненко, новиот сопственик на ФК Вардар.

 Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *


9 − = 8